KADABRA žaidimai

Pereiti prie pagrindinės skilties »

   Lietuvių    Latviešu    Estonian    English

Apie mus

UAB „Kadabra“ savo veiklą pradėjo 2006 metais. Dabar yra Amodee, Abacus Spiele,  Days of Wonder, Eureka, Fantasy Flight Games, Goliath, Dr. Wood, Philos,  University Games, Zoch ir kitų stalo žaidimų gamintojų platintojas Baltijos šalyse. 

Kaip vienas iš tikslų buvo iškeltas kokybiškas žaidimo taisyklių vertimas į lietuvių kalbą. Kadabra pilnai lokalizavo ir išleido tokius žaidimus, kaip Anti-Monopoly, Pickomino, Alhambra ir kitus. Dabar asortimente jau yra apie 450 stalo žaidimų.

2008 metais Vilniuje atidaryta pirma HOBBYSHOP parduotuvė. Šiuo metu HOBBYSHOP parduotuves galima rasti Vilniuje (Panoramos, Ozo, Akropolio ir BIG prekybos centruose), Rygoje (Riga Plaza prekybos centre bei senamietyje)  ir Kaune (Akropolio ir Megos prekybos centruose).
Apsilankę pas mus, galėsite tiesiog parduotuvėje išbandyti vieną iš žaidimų, prie tam skirtų stalų. Kiekvienas, užėjęs į mūsų parduotuves, gali nevaržomas prisėsti ir mesti iššūkį HOBBYSHOP darbuotojams. O HOBBYSHOP žaidimų guru net ir pačiam išrankiausiam klientui pasiūlys tinkamiausią žaidimą sau ar dovanai.

"Kadabra"  organizuoja stalo žaidimų turnyrus, kuriuose gali varžytis kas tik nori - čia nėra amžiaus cenzo ir nebūtinas specialus pasiruošimas. Taip pat bendradarbiauja su įvairiais stalo žaidimų klubais. Ir kas svarbiausia, propaguoja ir skatina įdomesnį, turiningesnį, kupiną emocijų ir teigiamų akimirkų laisvalaikio leidimą.

 


2011-2014 metais mūsų įmonei buvo suteiktas specialus sertifikatas "Stipriausi Lietuvoje". Šis sertifikatas verslo partneriams ir klientams patvirtina, kad esame patikimi ir visada laiku vykdome savo finansinius įsipareigojimus. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant "Stipriausi Lietuvoje 2014" sertifikatą - aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių.

Plačiau apie sertifikatą skaitykite čia: http://www.creditinfo.lt/sertifikuotosimones.

 

 

Atstovaujame