KADABRA žaidimai

Pereiti prie pagrindinės skilties »

   Lietuvių    Latviešu    Estonian    English

Dixit - smagaus bendravimo vakarėlių stalo žaidimas

Šiuo metu prekyboje

28,96 €

Greita apžvalga

Tai pozityvių energijų skleidėjas ir gėrio nešėjas. Kortos primena meno kūrinius, jos skatina fantazuoti ir kurti... Galų gale net dėžutė, kuri tampa taškų skaičiavimo lenta, nudažyta tarsi mažyčių medinių zuikučių pieva su upeliu. Kai į svečius ateina draugai ar svečiai, kai ruošiesi į kelionę, kai vyksti atostogauti prie jūros — šis žaidimas nereikalauja specialių sąlygų ar žaidėjų patyrimo. O kiek juoko ir linksmybių sukelia komentarai ir diskusijos, kai atrandamas apibūdintas paveikslėlis.

Dixit - smagaus bendravimo vakarėlių stalo žaidimas

Dukart spustelkite ant vaizdo viršuje, kad pamatyti padidintą nuotrauką

Mažinti
Didinti

Daugiau vaizdų

View FileSTUFF žurnalo DIXIT recenzija    Size: (303.38 KB)

DIXIT — geriausio žaidimo titulą Vokietijoje laimėjęs žaidimas ir apskritai nuostabiausias reiškinys, koks nutiko pasaulyje 2009-aisiais (neskaitant trijų HOBBYSHOP parduotuvių atidarymo) :)Tai pozityvių energijų skleidėjas ir gėrio nešėjas. Kortos primena meno kūrinius, jos skatina fantazuoti ir kurti... Galų gale net dėžutė, kuri tampa taškų skaičiavimo lenta, nudažyta tarsi mažyčių medinių zuikučių pieva su upeliu. Kai į svečius ateina draugai ar svečiai, kai ruošiesi į kelionę, kai vyksti atostogauti prie jūros — šis žaidimas nereikalauja specialių sąlygų ar žaidėjų patyrimo. O kiek juoko ir linksmybių sukelia komentarai ir diskusijos, kai atrandamas apibūdintas paveikslėlis.

Vienas iš žaidėjų yra pasakotojas. Peržvelgęs savo turimas 6 kortas jis išsirenka vieną iš jų, kurią apibūdina vienu žodžiu, keliais žodžiais, sentencija, girdint visiems žaidėjams, tačiau nerodant pačios kortos.Kiti žaidėjai tarp savo turimų 6 paveikslėlių išrenka vieną, labiausiai atitinkančią pasakotojo apibūdinimą, kortą. Tuomet visi žaidėjai paduoda savo išrinktas kortas pasakotojui, nerodydami jų kitiems žaidėjams. Pasakotojas išmaišo gautas kortas kartu su savo korta. Išmaišytas kortas padeda atverstas stalo viduryje, kiekvienas žaidėjas turi spėti, kuri iš atverstų kortų yra pasakotojo korta.

Jei visi žaidėjai atspėjo pasakotojo kortą arba nei vienas jų neatspėjo, pasakotojas gauna 0 taškų, o visi kiti žaidėjai gauna po 2 taškus. Kitu atveju, žaidėjas, atspėjęs pasakotojo kortą bei pats pasakotojas gauna po 3 taškus. Žaidėjai gauna 1 tašką, jei kiti žaidėjai spėjime balsavo už jo kortą.

Dėmesio!
Pasakotojas turi taip sumaniai apibūdinti savo išrinktą kortą, kad ją pasirinktų kuo daugiau žaidėjų, tačiau ne visi! Kiekvieną kartą, apibūdinant išrinktą kortą, balansuojama ant aiškumo / neaiškumo, konkretumo / lyriškumo ribų. Žaidėjai net nenumano, kiek daug kūrybinio prado jie turi savyje!

Vakarėlių žaidimas „DIXIT", skirtas 3 - 6 žaidėjams nuo 8 metų.
Vidutinė žaidimo trukmė - 30 minučių.
Lietuvių, latvių, estų, rusų kalbomis.
2010 metų Spiel des Jahres laimėtojas – geriausias stalo žaidimas Vokietijoje!!

View FileSTUFF žurnalo DIXIT recenzija    Size: (303.38 KB)

Papildoma informacija

Gamintojas Asmodee
Žaidimo trukmė 30 min
Žaidėjų skaičius 3-6
Amžius 8+

Produkto frazės

Kiti žmonės pažymėjo šį produktą su šiomis frazėmis:

Naudokite tarpus kad atskirtumėte frazes.

Atstovaujame