KADABRA žaidimai

Pereiti prie pagrindinės skilties »

   Lietuvių    Latviešu    Estonian    English

Visuotinis kompiuterių, interneto bei video žaidimų išplitimas, rodės, turėjo nugalėti tradicinius kortų bei stalo žaidimus. Laukėme, kad pastarieji visiškai išnyks. Tačiau atsitiko priešingai – stalo žaidimai kuo toliau tuo labiau populiarėja, vis daugiau jų atsiranda mūsų namuose, vis daugiau laiko praleidžiame juos žaisdami. Kokios priežastys verčia mus tai daryti?

Visų pirma, tai paprasta ir neįpareigojanti bendravimo forma, leidžianti naujai susitikusiems žmonėms bendrauti laisvai, lyg būtumėte seniai pažįstami.

Antra – stalo žaidimai panaikina amžiaus skirtumus. Tai būdas susėsti kartu prie vieno stalo mažiems ir vyresniems, tėvams ir vaikams, o tai, pripažinkime, paskutiniu metu tapo ypač retu reiškiniu.

Trečia – tai puiki gyvenimo mokykla, padedanti lavinti atmintį, kurti ir įgyvendinti strategijas, stebėti ir numatyti kitų žmonių – žaidėjų veiksmus, derėtis, laimėti, pralaimėti..

Ketvirta – tai paprastas būdas išbandyti naujus amplua – būti karvedžiu, piratu, investuotoju, verslininku, derybininku… Tai tikrai padės jums atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos.

Ir penkta - tai neišvengiamai linksma ir smagi pramoga. Net jei kartą ir nepavyks laimėti, sau pasakysite – kitą kartą mane tikrai lydės sėkmė!

 

Kodėl žaisti? Nėra priežasties nežaisti!

Nereikia recepto. Nuo žaidimo neskauda. Nereikia užkandos.

Nebūni vienas. Nereikia DVD grotuvo ir plazminio televizoriaus.

Nereikia daug planuoti. Nereikia naro kostiumo.

Žaisdamas nepažeidi LR įstatymų.

Kad žaistum nereikia pasipildyti sąskaitos.

Atstovaujame