KADABRA žaidimai

Pereiti prie pagrindinės skilties »

   Lietuvių    Latviešu    Estonian    English

Septyni Drakonai

Įvertink šį žaidimą

Šiuo metu prekyboje

8,69 €

Greita apžvalga

Drakonai plinta po pasaulį! Žavūs, spalvingi septyni drakonai palaikys kompaniją, kai norėsis trumpo, paprasto ir smagaus žaidimuko. „Septyni drakonai“ yra greitas, domino tipo žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas bando būti pirmasis, į vieną grandinę sujungęs septynis savo spalvos drakonus. Slaptos tikslo kortos suteiks galimybę blefuoti, o agresyvios Veiksmo kortos privers varžovus neišvengiamai išsisukinėti.

Septyni Drakonai

Dukart spustelkite ant vaizdo viršuje, kad pamatyti padidintą nuotrauką

Mažinti
Didinti

Daugiau vaizdų

Žaidimas yra pavadintas „Septyni drakonai“ dėl dviejų paprastų priežasčių. Pirmoji yra ta, kad kortelėse atsispindi septynių skirtingų spalvų drakonai. Antroji – kiekvieno žaidėjo tikslas yra sujungti septynių vienodos spalvos drakonų kortų grandinę. Kortelėse rasite raudoną, auksinį, žalią, mėlyną ir juodą drakonus – jie reiškia Jūsų tikslo spalvą. Šeštasis drakonas – vaivorykštės spalvų, jis draugauja su visomis spalvomis. Ir pagaliau, septintasis – Sidabrinis drakonas.
Pradedant, kiekvienas žaidėjas naudojasi savo slapta tikslo korta ir turi dar 3 kortas rankoje. „Sidabrinis drakonas“ padedamas į vidurį, kaip startinė korta, kuri reiškia bet kurią spalvą. Toliau kiekvienas žaidėjas iš eilės dėlioja spalvotas kortas domino principu. Žinoma, kad nebūtų per lengva, yra nemažai veiksmo kortų, kuriomis žaidėjai atlieka specialius veiksmus, pavyzdžiui: panaikina kortą, perkelia kortą arba apsikeičia savosiomis kortomis su kitu žaidėju ir kt. Žaidimas tikrai paprastas, ir labai smagus.

Papildoma informacija

Gamintojas AMIGO
Žaidimo trukmė 10 min
Žaidėjų skaičius 2-5
Amžius 6+

Produkto frazės

Naudokite tarpus kad atskirtumėte frazes.

Atstovaujame