KADABRA žaidimai

Pereiti prie pagrindinės skilties »

   Lietuvių    Latviešu    Estonian    English

Village

Įvertink šį žaidimą

Šiuo metu prekyboje

34,46 €

Greita apžvalga

Gyventi miestelyje yra sunku! Vienintelė paguoda – tai daug erdvės tobulėjimui. Kai kas renkasi karjerą valdžios sluoksniuose ar bažnyčioje, kiti tiesiog nuolat keliauja po pasaulį...

Šiame žaidime kiekvienas žaidėjas valdo vienos šeimos likimą, nuo jo priklauso šeimos narių ateitis. Tačiau niekada nevalia pamiršti svarbiausio dalyko – laiko nesustabdysite ir galiausiai šeimos nariai miršta. Tie, kurie dirbo sunkiausiai, bus visam laikui įamžinti miestelio kronikose ir taip garsins šeimos vardą.

Village

Dukart spustelkite ant vaizdo viršuje, kad pamatyti padidintą nuotrauką

Mažinti
Didinti

Daugiau vaizdų

„Village“ – tai žaidimas kupinas taktinių iššūkių. Naujas žaidimo mechanizmas suteikia žaidėjams daug malonumo, nes nereikia ilgai laukti savo ėjimo, bet tuo pačiu žaidime pateikiama labai daug taktinių galimybių ir sudėtingų apsisprendimų. Taip pat žaidime labai subtiliai atskleidžiama mirtis – ji čia visiškai natūrali gyvenimo rato dalis. Žaidėjai pradeda kelionę nuo vaikystės ir žaidimo eigoje nuolat auga. „Village“ kitaip dar galima vadinti „Viduramžišku gyvenimo žaidimu“. Mirties elementas žaidėjams padės suvokti laiką žaidime ir jį apgalvotai skaičiuoti. Laimi tas, kurio valdoma šeima labiausiai gerbiama. Žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams ir trunka valandą ar pusantros.

Papildoma informacija

Gamintojas Eggertspiele
Žaidimo trukmė 60+ min
Žaidėjų skaičius 2-4
Amžius 12+

Produkto frazės

Naudokite tarpus kad atskirtumėte frazes.

Atstovaujame